Park Wellness Üyeliği

Park Wellness Üyeliği

Her pazartesi başlayamadığımız diyetler, kayıt yaptırıp ilk iki haftadan sonra kilo vermedim diye, gitmeyi bıraktığımız spor salonları, yürüyüş yapacağım deyip yorgunluktan öldüğümüz akşamlar ve daha neler neler… Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek herkes için olmasa da birçok insan için başarması zor şeyler.

Konu kilo vermek olunca, çoğumuz hedefe kendi başımıza ulaşabileceğimizi ve bir diyetisyene ihtiyacımızın olmadığını düşünürüz. Birçoğumuza göre kilo vermek, sadece günlük aldığımız yağlı besinleri ve abur cuburları azaltarak kalori alımını düşürmekten ibarettir. Aslında kilo vermek için alınan kaloriyi düşürmek konusunda haklı olsanız da, tüm yağ ve karbonhidrat alımını(ekmek gibi) sıfıra indirmek gerekli değildir. Bir diyetisyen olarak bizim işimiz, yağın yanında karbonhidrat, protein ve diğer gerekli besinleri diyetinize dengeli bir şekilde yerleştirmek ve sadece kalorilerle uğraşmanızdan fazlasını yapmak.

Bizim için sadece sizin o gün kilo vermek veya almak için ne yiyeceğinizi belirlemek veya sağlıklı beslenmenizle ilgilenmek değil, genel olarak bu konuda danışmanlık yapmak da işimizin önemli bir parçasıdır. Çoğu insanın obez olma sebebi, yeme alışkanlıkları ve hiçbir şekilde egzersiz yapmamalarıdır. Bu nedenle, hazırladığımız diyeti açlık krizlerinizi önleyecek şekilde ayarlamakla kalmayıp,sizlere danışmanlık hizmeti vererek yaptıklarınızın uzun vadede vücutlarınıza ne tür etkide bulunacağı hakkında bilgilendirmektir. Ayrıca, yeme alışkanlıklarınızın değişmesinden dolayı yaşayacağınız sorunlar hakkında da danışmanlık yapmak. Aynı zamanda şeker hastalığı, tiroid gibi diğer sorunlarla da mücadele ediyorsanız, sizinle birlikte hazırlayacağımız diyetiniz de bu hastalıklarınızın sizde bıraktığı hasarı en aza indirecek şekilde programlayacağız.

Park Otel SPA& Park Wellness ailesi olarak Fitness salonumuzda ve yüzme havuzumuzda spor eğitmenimizle birlikte doğru bir egzersiz programı hazırlayabilir,haftalık takiplerle sağlıklı beslenme alışkanlığını hayatımızın bir parçası haline getirmenin yolunu, sağlıklı yaşam merkezimizde motivasyonumuzu sürekli devam etmesini sağlayarak kısa zamanda kilo sorunlarınızdan ve bir çok hastalığa kapı açan yanlış beslenme alışkanlıklarınızdan kurtulmanın yolunu bulabilirsiniz. Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz...

SPA & Wellness Üyeliği Hizmetleri
  • Fitness salonu
  • Yüzme Havuzu (30dk)
  • Vücut analizi
  • Diyetisyen Kontrolü ve Danışmanlığı
  • Kişiye Özel Programlar; Zayıflama Prg. , Kilo alma Prg., Kas güçlendirme Prg., Çocuk Obezitesi zayıflama Prg.,
  • Bize Whatsapptan Ulasin