KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE KORUNMASINA İLİŞKİN İŞ BAŞVURU FORMU AYDINLATMA METNİ


Değerli Aday,

Sandıklı Thermal Park Resort SPA & Convention Center olarak iş başvurusu yapan adaylarımızın kişisel verilerinin gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz. Bu nedenle kişisel verilerin kullanımında, temel hak ve özgürlükleri korumak amacıyla yürürlükte olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Kişisel ve özel nitelikli verilerinizi (ad, soyad, cep telefonu numarası, e-posta, meslek ve mesleki deneyimler fotoğraf, adres, medeni durum, sağlık verileri vb. gibi) elinizde mevcut ve doldurduğunuz iş başvuru formumuz ile iletmektesiniz.

Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi, adaylarımızı daha yakından tanımak, başvurdukları departman ile ilgili bilgi, beceri ve meslekî yeterlilik ve yetkinliklerin değerlendirilmesinde, kişisel davranış ve tutumların belirlenmesi ve işe kabul aşamasında iletişim kurabilmek, amacıyla işlemekte ve kullanmaktayız. Verilerinizi Sandıklı Thermal Park Resort SPA & Convention Center Yöneticileri, İnsan Kaynakları departmanı ve başvuru yapılan departman yöneticileri ile gerekli tedbirler alınmak sureti ile aktarımını, paylaşımını ve yasal yükümlülüklerimizin ifası amacıyla kullanıyor, bunların dışında kimseyle paylaşmıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize başvurarak kişisel verilerinizin kullanılma amacını, hangi departman ve yöneticiler ve ne amaçla paylaşıldığını öğrenebilirsiniz.

Eksik ya da hatalı kaydedilen verilerinizin düzeltilmesini ve silinmesini talep etme hakkınız bulunmaktadır. Verilerinizin iş başvuru ve değerlendirme süreleri sonunda silinme talebi yok ise tarafımıza iş başvurusu nedeni ile vermiş olduğunuz veriler İş Başvuru Havuzumuzda 2 (iki) yıl süre ile saklanacaktır.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun 11. maddesi kapsamındaki haklarınızdan faydalanmak için talebinizi yazılı olarak otelimize iletebilir, detaylı bilgi almak için www.sandikliparkhotel.com/kvkk linkini inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Sandıklı Thermal Park Resort SPA & Convention Center
Çağdaş Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.
Hüdai Kaplıcaları Mevkii No:1 Sandıklı /AFYONKARAHİSAR
Bize Whatsapptan Ulasin