Neler Yapabilirim?

Neler Yapabilirim?

Spor Faaliyetleri

Sandıklı Thermal Park Hotel 'in tüm konuklarına sunduğu birbirinden farklı hizmetler arasında bulunan tenis, basketbol,futbol ve voleybolu spor tutkunları için ayrıcalıklı bir hizmet olarak siz değerli misafirlerimiz için sunuyoruz.

Kondisyon Parkı

Kondisyon parkı alanımızda spor aletleri bulunmaktadır. Bu alanda doğanın içinde yürüyüşünüzü ve sporunuzu huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Fitness Center

Günümüzde hızla gelişen teknoloji, insan gücüne duyulan gereksinmeyi giderek azaltmış ve bunun sonucu olarak insanın doğal yapısına uymayan bir yaşam biçimi ile birlikte iş ve sosyal çevreden gelen baskılar, stresler, dolaşım ve solunum sistemi hastalıklarını, özellikle gelişmiş ülkelerde başta gelen ölüm nedenleri arasına sokan faktörlerdir.Vücut geliştirererek, Fitness yaparak sağlıklı kalmak ve kas yapmak veya yağdan kurtulmak, kendinizi zinde hissetmeniz için Fitness Center alanımız Thermal SPA katında hizmetinizdedir.

Yürüyüş Parkuru

Her gün düzenli yürüyüş yapmanın kalp sağlığından kilo kontrolüne kadar pek çok faydası var. Bu basit ve etkili egzersizin en önemli faydası ise yaşlandırmayı geciktirmesi ve yaşam süresini uzatması. Ömrünüzü uzatır. Bir “alışkanlık” haline getirilerek her gün düzenli yapılan yürüyüşle ömrünüze ömür katmanız ve yaşlanmayı geciktirmeniz mümkün. Yapılan araştırmalar haftada yaklaşık 20-25 kilometre yürüyen insanların, yürüyüş yapmayanlara göre daha uzun yaşadıklarını kanıtlamıştır.

Gölet ve Lavanta Bahçesi

Park lavanta kokulu köyde neler yapilir?
• Lavanta bahçelerinde gezi (Alan tanıtım eğitimi almış kişiler eşliğinde),
•Eşsiz manzaraların ölümsüzleştirilebileceği, ufuk çizgisi ve lavanta sevgi yolu gözetilerek belirlenmiş noktalarda fotoğraf çekimi,
• Sabah erken gün doğumu, akşam gün batımı fotoğrafları çekme imkanı


Eğlence

Sandıklı Thermal Park Hotel de birbirinden eğlenceli aktiviteleri ve oyunları kaçırmayın. Çay saatinde piyano eşliğinde vakit geçirebilirsiniz, sinema ya gidebilir veya akdeniz oyun merkezinde oyunlar oyanayabilirsiniz.

İkramlar

Günün belirli saatlerinde siz değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan ikramlarımızı deneyimlemeyi unutmayın...

Bisiklet Kiralama

Sandıklı Thermak Park Hotel de misafirlerimiz için bisiklet kiralama alanımız mevcuttur.

Mini Club

Hava şartlarına göre hem yazlık hem kışlık mini clublarımız alanında uzman personelimize güvenerek bırakabileceğiniz alanlar olup, yüz boyama sandalye kapmaca boyama aktiviteleri vb. bir çok etkinlik çocuklarımızn hem sosyal gelişimine hemde becerilerinin artmasına yardımcı olacak artan zamanlarda salıncaklar mini döner salıncaklar vb. çeşit çeşit oyun parkurlarımızda neşeli vakitler geçirecektir.

Kendin Pişir Kendin Ye

Otelimizde kaldığınız süre boyunca almış olduğunuz hizmet yarım pansiyon olup Ücrtli kişi sayısı kadar receptiona bir gün öncesi bilgi vermeniz durumunda akşam büfesi yerine gölet başındaki barbekülerden sevdiklerinizle güzel bir anı yaşayabilir yada otelimiz oda servisinden extra ücetli olarak kendin pişir ürünlerinden alabilir ve bu hizmetten faydalanma imkanı sunmaktadır hep yapmak isteyip yapamadıklarınız ertlemeyin deriz.

Bize Whatsapptan Ulasin
Bize Whatsapptan Ulasin